Innowacyjne rozwiązania i pełna dyspozycyjność

POZNAJ NAS

Kancelaria zapewnia pełny zakres profesjonalnej obsługi prawnej. Misją Kancelarii jest świadczenie usług doradczych najwyższej jakości indywidualnie dostosowanych do potrzeb każdego Klienta.

Jesteśmy grupą ekspertów specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa.

W trosce o najwyższą jakość usług zebraliśmy wszechstronny zespół składający się z wybitnych specjalistów nieustannie doskonalących swe szerokie kompetencje oraz stale pogłębiających znajomość różnych zagadnień prawa.

W ciągu długotrwałej współpracy z Klientami nauczyliśmy się zaspokajać potrzeby tych nawet najbardziej wymagających.

PRZEPIS NA UDANĄ WSPÓŁPRACĘ

Podejście do klienta
Wiedza i doświadczenie
Profesjonalizm
Partnerstwo
Znajomość potrzeb
Profesjonalizm i doświadczenie

KANCELARIA W LICZBACH

Misją naszego zespołu jest świadczenie usług doradczych na najwyższym poziomie, indywidualnie dostosowanych do potrzeb każdego Klienta. Zapewniamy praktyczne doradztwo prawne oraz pożyteczne rozwiązania.

Lat praktyki
Zadowolonych Klientów
Opracowanych umów
Wdrożenia RODO
Doradztwo na najwyższym poziomie

NASZ ZESPÓŁ

Jesteśmy ekspertami specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa. W trosce o najwyższą jakość usług nieustannie doskonalimy swe szerokie kompetencje oraz stale pogłębiamy znajomość zagadnień prawa.

Marcin Ciesielski

Marcin Ciesielski

Radca Prawny

Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu.

Założyciel kancelarii. Prawnik rozumiejący biznes. Prelegent szkoleń. Autor publikacji. Sprawny negocjator.

Prywatnie miłośnik kuchni i kultury wschodniej. Entuzjasta nowych technologii. Fan kina akcji z udziałem S. Stalone i Bruca Willisa.

Pasjonat sportu w każdym jego wydaniu. Można go spotkać na toruńskich orlikach, niemal równie często co na sali rozpraw (bywa wówczas mniej stonowany i wyważony!).

Paula Kąkolewska-Linkowska

Paula Kąkolewska-Linkowska

Radca Prawny

Radca Prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu. Absolwentka kierunku prawo na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Pracę magisterską obroniła z prawa karnego wykonawczego.

W pracy zawodowej nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Cierpliwie i z zaangażowaniem analizuje problemy Klientów.

Prywatnie miłośniczka gór i dobrego jedzenia.

Paulina Żmuda

Paulina Żmuda

Radca Prawny

Radca Prawny przy OIRP w Toruniu. Absolwentka kierunku prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika, Comparative Law School oraz studiów podyplomowych z zakresu cyberbezpieczeństwa.

Podczas studiów otrzymywała stypendium rektora za wyniki w nauce oraz aktywność naukową, należała do Studenckiego Koła Naukowego Prawa Nowych Technologii, którego została prezesem. Prelegentka seminariów i konferencji naukowych.

W życiu zawodowym i prywatnym lubi wyzwania. Gry logiczne i zwiedzanie nowych miejsc to tylko niektóre z jej ulubionych form relaksu.

Kevin Schäfer

Kevin Schäfer

Aplikant radcowski

Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu. Absolwent prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie w zakresie studiów podyplomowych „Akademia Spółek”.

Prelegent na wielu ogólnopolskich konferencjach naukowych. Zainteresowania prawne wiąże z szeroko rozumianym prawem gospodarczym, prawem cywilnym oraz postępowaniem cywilnym.

Prywatnie zapalony fan Juventusu F.C, oraz całego włoskiego Calcio.

Anna Pietrzak

Anna Pietrzak

Aplikant radcowski

Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu. Magister prawa oraz kryminologii o specjalności kryminalistycznej na Uniwersytecie Gdańskim. Podczas studiów otrzymywała stypendium Rektora UG za osiągnięcia naukowe i artystyczne. Swoje zainteresowania skupiała wokół praw ofiar przestępstw, zjawiska wiktymizacji wtórnej, odszkodowań oraz pozasądowych metod rozwiązywania sporów.

Prywatnie od ponad 20 lat tańczy, od 5 lat dancehall. Swoje umiejętności rozwija w grupie QualiTings Team, z którą występuje na zawodach i bierze udział w warsztatach tanecznych w całej Polsce. Miłośniczka Tatr, zwierząt, gotowania i gry na ukulele.

Aleksnader Szostak

Aleksander Szostak

Aplikant radcowski

Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu. Absolwent prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Pracę magisterską obronił z tematu odnoszącego się do zagadnienia praw człowieka.

Jego  zainteresowania zawodowe skupiają się wokół problematyki procedury cywilnej, prawa gospodarczego oraz prawa podatkowego.

Po pracy angażuje się w działalność charytatywną, aktywnie działając na rzecz wsparcia osób dotkniętych problemem zaginięcia, w szczególności osobom zaginionym oraz ich bliskim.Wolny czas poświęca swoim pasjom z dziedziny historii oraz kinematografii. Jest certyfikowanym pilotem bezzałogowych statków powietrznych. Od najmłodszych lat wierny kibic londyńskiego zespołu Chelsea F.C.

Sandra Brzezińska

Sandra Brzezińska

Asystent prawny

Studentka V roku prawa Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Swoje zainteresowania skupia wokół prawa rodzinnego, spadkowego oraz prawa spółek.

W kancelarii umiejętnie zarządza dokumentacją.

Na co dzień pracuje z niesłabnącą pasją i zamiłowaniem do prawa.

Najważniejsza jest dla niej możliwość nieustannego poszerzania wiedzy, samodyscyplina i umiejętność stawiania czoła nowym wyzwaniom.

Prywatnie miłośniczka zwierząt oraz kuchni greckiej.

PROFESJONALNE WSPARCIE
NA KAŻDYM ETAPIE DZIAŁANIA

Oferujemy profesjonalne wsparcie we wszystkich aspektach prowadzonej (lub dopiero zamierzonej) przez Państwa działalności.

Doświadczenie i wiedzę

Niezbędna wiedzę i doświadczenie w obsłudze prawnej oraz windykacji nabyliśmy dzięki świadczeniu usług na rzecz firm z wielu branż.

Terminowość i rzetelność

Zdolność podejmowania decyzji, natychmiastowe reagowanie, rzetelność oraz fachowość są dla nas priorytetem.

Mobilność
i nowoczesność

Łączymy jakość i nowoczesność. Oferujemy indywidualne godziny spotkań, dojazd do Klienta oraz e-porady.

Partnerstwo
i współpraca

Klientów traktujemy w sposób partnerski. Zależy nam na budowaniu trwałych relacji.

Zaufali nam

NASI KLIENCI

Wyróżniamy się zaangażowaniem, indywidualnym podejściem. Z tego powodu grono naszych zadowolonych Klientów stale się powiększa. Współpracujemy zarówno z małymi jak i dużymi firmami. Jesteśmy otwarci także na Klientów indywidualnych.