Windykacja należności w Toruniu – odzyskamy Twoje długi

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Ciesielski z siedzibą przy ul. Gdańska 4A lok. B4 (87-100 Toruń), wpisana do CEiDG pod numerem NIP: 7393518825

Do kontaktu z administratorem danych służy adres e-mail:
kancelaria@kancelaria-ciesielski.pl

Polityka prywatności

Windykacja

Zakres usługi

Skuteczna windykacja należności

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Ciesielski posiada bogate doświadczenie w zakresie windykacji należności. Pomagamy przedsiębiorcom odzyskać pieniądze. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno czasami wyegzekwować od kogoś spłatę zobowiązania wynikającego z zawartej umowy. Wiemy jednak, jakie podjąć kroki, aby wierzyciel mógł otrzymać należne pieniądze. Windykacja długów na własną rękę może trwać bardzo długo i nie przynieść oczekiwanych efektów.

Ściąganie długów – co musisz wiedzieć?

Prowadząc uczciwy biznes możesz nie zdawać sobie sprawy, że na rynku występuje wielu nielojalnych kontrahentów, którzy wyspecjalizowali się w niespłacaniu swoich długów.

My jednak potrafimy ich rozpoznać i wiemy, jak sobie z nimi radzić. Dobierzemy właściwe kroki, by skłonić dłużnika do spłaty.

Jeśli to nie wystarczy, nasi prawnicy pomogą Ci we wszystkim i będą reprezentować Cię przed sądem. Dzięki nam zyskasz spokój i pewność, że podjęte kroki przybliżą Cię odzyskania należności.

Sprawdź także prawo najmu.

Odzyskiwanie należności – jak wyglądają etapy współpracy?

W ramach współpracy, oferujemy obsługę wierzytelności na wszystkich etapach sprawy:

1) etap przedsądowy: sporządzanie wezwań do zapłaty i monitów, które kierujemy wszystkimi dostępnymi kanałami; prowadzenie negocjacji z dłużnikami;

2) etap sądowy: sporządzenie pozwu i wszelkich niezbędnych pism procesowych; profesjonalna reprezentacja Klienta przed sądem, obejmująca aktywny i merytoryczny udział w rozprawach;

3) etap egzekucyjny: skierowanie sprawy do egzekucji wraz ze sprawowaniem nadzoru nad jej przebiegiem, tj. dobór właściwych organów egzekucyjnych, podejmowanie aktywnych działań zmierzających do zaspokojenia Państwa roszczeń.

Na każdym etapie jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie dostępu do aktualnych danych na temat prowadzonych postępowań.

Naszym priorytetem jest stały kontakt z Klientem – w tym celu dostarczamy Państwu raporty, które zawierają najświeższe informacje o dotychczas podjętych oraz planowanych czynnościach.

Profesjonalizm i doświadczenie

Pozostałe obszary praktyki

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne dla podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych, zarówno w formie jednorazowych zleceń, jak i stałej obsługi prawnej.

01. Wiedza
i doświadczenie

Mimo wielu lat doświadczeń, pomimo udokumentowanych sukcesami umiejętności, stale dążymy do rozwoju. Każdego dnia rozwijamy naszą wiedzę, szukamy inspiracji. Wszystko po to, by zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość współpracy.

02. Filozofia
i wartości

Centrum naszych zainteresowań jest Klient i jego potrzeby. Nasza praca, to przekazywanie i wprowadzenie w życie dobrych praktyk. Stosujemy najwyższe reguły poufności.

03. Uczciwość
i niezawodność

Nasze kompetencje, profesjonalizm i doświadczenie pozwalają nam świadczyć usługi najwyższej jakości. Każdą sprawę traktujemy w sposób indywidualny. Jesteśmy terminowi. Zawsze dotrzymujemy słowa. Dbamy o zachowanie najwyższych standardów.

04. Innowacyjne
rozwiązania

Poznając problematykę poszczególnych spraw znajdujemy inspirację do poszukiwania nowych wyzwań zawodowych. Nasza praca, to przekazywanie dobrych praktyk oraz ciągły, efektywny rozwój.

Innowacyjne rozwiązania, indywidualne traktowanie

Poznaj nas

Kancelaria zapewnia pełny zakres profesjonalnej obsługi prawnej. Misją Kancelarii jest świadczenie usług najwyższej jakości, indywidualnie dostosowanych do potrzeb Klienta.

Jesteśmy grupą ekspertów specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa. W trosce o najwyższą jakość usług zebraliśmy wszechstronny zespół.

Doradzamy, pomagamy, negocjujemy, piszemy umowy, konsultujemy, opiniujemy, składamy pisma, kierujemy pozwy, reprezentujemy przed sądami i urzędami, odzyskujemy pieniądze i dobre imię klienta.

Do tego – podobno – podajemy całkiem dobrą kawę.

PRZEPIS NA UDANĄ WSPÓŁPRACĘ

Podejście do klienta
Wiedza i doświadczenie
Profesjonalizm
Partnerstwo
Znajomość potrzeb
Klienci o nas

Referencje

Zobacz, co mówią o nas nasi Klienci, jesteśmy znani z robienia tego, co mówimy, dążąc do jak najszybszego uzyskania korzystnych wyników dla swoich Klientów.

Profesjonalizm i doświadczenie

Najnowsze wpisy

Jeśli interesujesz się daną dziedziną prawa lub szukasz informacji, która cię interesuje, zapraszamy do śledzenia naszych wpisów

Jak wygląda rozprawa? Jak się do niej przygotować? O co może spytać sąd?

Czy warto obawiać się rozprawy sądowej z bankiem? Nie. Nie należy obawiać się takiej rozprawy. Nam (prawnikom, którzy bywają na sali rozpraw n...

Ugoda w sprawach frankowych

Ugoda w sprawach frankowych – czyli co proponują Banki?   Co raz lepsza świadomość prawna Kredytobiorców. Korzystne rozstrzygnięcia sąd...

Dyrektywa OMNIBUS – czyli jak prawidłowo informować klientów o obniżce cen

Konieczność informowania potencjalnych klientów o najniższej cenie produktu z 30 dni poprzedzających obniżkę cen obowiązuje od 1 stycznia 2023...