Założenie spółki – pomocny prawnik w Toruniu

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Ciesielski z siedzibą przy ul. Gdańska 4A lok. B4 (87-100 Toruń), wpisana do CEiDG pod numerem NIP: 7393518825

Do kontaktu z administratorem danych służy adres e-mail:
kancelaria@kancelaria-ciesielski.pl

Polityka prywatności

Prawo spółek

Zakres usługi

Pomoc prawnika w zakresie obsługi spółek, fundacji, stowarzyszeń.

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Ciesielski zapewnia fachową pomoc w zakresie obsługi spółek, fundacji oraz stowarzyszeń. Oferujemy wsparcie prawne zarówno dla istniejących na rynku podmiotów, jak też dla osób dopiero planujących swoją działalność. Działamy na terenie całego kraju. Obsługujemy podmioty z wielu branż, zarówno polskie, jak i zagraniczne.

Założenie spółki – co warto wiedzieć?

Otwarcie działalności gospodarczej czy zmiana jej formy prawnej to bardzo ważny krok w życiu każdego przedsiębiorcy. Od naszych wyborów zależy bowiem powodzenie całego przedsięwzięcia. Dlatego dobrze jest skonsultować swoją wizję z kimś, kto bardzo dobrze zna się prowadzeniu tego rodzaju działalności. Nasza kancelaria proponuje każdemu przedsiębiorcy kompleksową obsługę prawną. Dzięki niej będziesz mógł spokojnie rozwijać swoją działalność zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi. Pomożemy Ci w założeniu spółki i wyborze jej odpowiedniej formy. Zajmiemy się także wszelkimi formalnościami oraz optymalizacją pracy w Twojej firmie. W ten sposób zyskujesz pewnego partnera, który wesprze Cię w rozwoju działalności.

Przeczytaj również o upadłości konsumenckiej.

Założenie spółki – czym się zajmujemy?

  1. Doradzamy – pomagamy w wyborze optymalnej formy działalności. Wiemy, co jest ważne w danej branży. Nie są obce nam podatki;
  2. Przygotowujemy wymagane dokumenty – umowę spółki, statut spółki, inne niezbędne;
  3. Rejestrujemy – skutecznie załatwiamy wszystkie formalności przed sądem i urzędami;
  4. Uzyskujemy – koncesje, zezwolenia;
  5. Opracowujemy – umowy, porozumienia, kontrakty dla pracowników, wspólników, członków zarządu, innych osób związanych ze spółką;
  6. Pomagamy działać na co dzień – przygotowujemy dokumenty, umowy, uchwały, zgromadzenia.
  7. Opiniujemy, analizujemy, doradzamy, negocjujemy – wspieramy we wszystkim tym, czym żyje spółka;
  8. Przeprowadzamy konieczne zmiany (zmiany w składzie spółki, zmiany umów, zmiany kapitału, połączenia, przekształcenia, inne konieczne);
  9. Bronimy – reprezentujemy interesy w sprawach sądowych oraz przed urzędami;
  10. Jeśli jest taka potrzeba – pomagamy zamknąć działalność.

Jeśli potrzebują Państwo fachowej pomocy, zapraszamy do kontaktu z Kancelarią. Możesz do nas zadzwonić lub skorzystać z formularza kontaktowego, który jest dostępny na naszej stronie. Umówimy się na spotkanie, by omówić wszelkie szczegóły współpracy.

Profesjonalizm i doświadczenie

Pozostałe obszary praktyki

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne dla podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych, zarówno w formie jednorazowych zleceń, jak i stałej obsługi prawnej.

01. Wiedza
i doświadczenie

Mimo wielu lat doświadczeń, pomimo udokumentowanych sukcesami umiejętności, stale dążymy do rozwoju. Każdego dnia rozwijamy naszą wiedzę, szukamy inspiracji. Wszystko po to, by zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość współpracy.

02. Filozofia
i wartości

Centrum naszych zainteresowań jest Klient i jego potrzeby. Nasza praca, to przekazywanie i wprowadzenie w życie dobrych praktyk. Stosujemy najwyższe reguły poufności.

03. Uczciwość
i niezawodność

Nasze kompetencje, profesjonalizm i doświadczenie pozwalają nam świadczyć usługi najwyższej jakości. Każdą sprawę traktujemy w sposób indywidualny. Jesteśmy terminowi. Zawsze dotrzymujemy słowa. Dbamy o zachowanie najwyższych standardów.

04. Innowacyjne
rozwiązania

Poznając problematykę poszczególnych spraw znajdujemy inspirację do poszukiwania nowych wyzwań zawodowych. Nasza praca, to przekazywanie dobrych praktyk oraz ciągły, efektywny rozwój.

Innowacyjne rozwiązania, indywidualne traktowanie

Poznaj nas

Kancelaria zapewnia pełny zakres profesjonalnej obsługi prawnej. Misją Kancelarii jest świadczenie usług najwyższej jakości, indywidualnie dostosowanych do potrzeb Klienta.

Jesteśmy grupą ekspertów specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa. W trosce o najwyższą jakość usług zebraliśmy wszechstronny zespół.

Doradzamy, pomagamy, negocjujemy, piszemy umowy, konsultujemy, opiniujemy, składamy pisma, kierujemy pozwy, reprezentujemy przed sądami i urzędami, odzyskujemy pieniądze i dobre imię klienta.

Do tego – podobno – podajemy całkiem dobrą kawę.

PRZEPIS NA UDANĄ WSPÓŁPRACĘ

Podejście do klienta
Wiedza i doświadczenie
Profesjonalizm
Partnerstwo
Znajomość potrzeb
Klienci o nas

Referencje

Zobacz, co mówią o nas nasi Klienci, jesteśmy znani z robienia tego, co mówimy, dążąc do jak najszybszego uzyskania korzystnych wyników dla swoich Klientów.

Profesjonalizm i doświadczenie

Najnowsze wpisy

Jeśli interesujesz się daną dziedziną prawa lub szukasz informacji, która cię interesuje, zapraszamy do śledzenia naszych wpisów

Jak wygląda rozprawa? Jak się do niej przygotować? O co może spytać sąd?

Czy warto obawiać się rozprawy sądowej z bankiem? Nie. Nie należy obawiać się takiej rozprawy. Nam (prawnikom, którzy bywają na sali rozpraw n...

Ugoda w sprawach frankowych

Ugoda w sprawach frankowych – czyli co proponują Banki?   Co raz lepsza świadomość prawna Kredytobiorców. Korzystne rozstrzygnięcia sąd...

Dyrektywa OMNIBUS – czyli jak prawidłowo informować klientów o obniżce cen

Konieczność informowania potencjalnych klientów o najniższej cenie produktu z 30 dni poprzedzających obniżkę cen obowiązuje od 1 stycznia 2023...