Prawnik prawo pracy – fachowa pomoc w Toruniu i nie tylko

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Ciesielski z siedzibą przy ul. Gdańska 4A lok. B4 (87-100 Toruń), wpisana do CEiDG pod numerem NIP: 7393518825

Do kontaktu z administratorem danych służy adres e-mail:
kancelaria@kancelaria-ciesielski.pl

Polityka prywatności

Prawo pracy

Zakres usługi

Pomoc prawna we wszelkich sprawach dotyczących zatrudnienia.

Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Ciesielski zapewnia fachową pomoc w sprawach z zakresu prawa pracy. Zapewniamy wsparcie prawne zarówno pracodawcom, jak i pracownikom. Działamy na terenie całego kraju.

Nasza oferta obejmuje m.in. odwołania od wypowiedzenia umowy o pracę, sprawy o zapłatę zaległych należności (wynagrodzenia, odprawy pieniężnej, ekwiwalentu za urlop), sprawy dotyczące wypadków przy pracy i wiele innych.

Prawnik prawo pracy – jak pomagamy pracodawcom?

Nasza kancelaria oferuje zarówno wsparcie jednorazowe, jak i regularną obsługę prawną. Nasi prawnicy posiadają rozległą wiedzę z zakresu prawa pracy, dzięki czemu są w stanie wskazać najlepsze możliwe wyjście z danej sytuacji. Specjalizujemy się również w negocjacjach. Z naszą pomocą łatwiej dojdziecie do porozumienia i wypracujecie wspólne stanowisko.

Pracodawcom oferujemy:

 1. Doradztwo – w zależności od sytuacji, pomagamy zdecydować jak należy postępować w sprawie z pracownikiem.
 2. Przygotowanie pism – sporządzamy pisma skierowane do pracownika (oświadczenia dotyczące rozwiązania umowy o pracę, wypowiedzenie warunków pracy) oraz pisma procesowe.
 3. Opracowanie porozumień – przygotowujemy porozumienia, które mogą zostać zawarte z pracownikiem (rozwiązanie umowy o pracę, zmiana warunków pracy).
 4. Sporządzanie umów i przepisów wewnętrznych pracodawcy – przygotowujemy umowy (umowy o pracę, umowy o zakazie konkurencji), wewnętrzne regulacje (regulaminy pracy, regulaminy wynagradzania).
 5. Wsparcie w codziennej działalności – oferujemy doradztwo przy wprowadzaniu systemów czasu pracy, struktur płac pod kątem potrzeb pracodawcy, opiniujemy zawarte umowy, regulacje wewnątrzzakładowe.
 6. Prowadzenie rozmów z pracownikami – pomagamy nawiązać dialog z pracownikiem, wypracować wspólne stanowisko w sprawie.
 7. Reprezentację przed sądami i organami administracji – reprezentujemy interesy pracodawców w sporach z pracownikami.

Pracownik

Prawnik prawo pracy – jak pomagamy pracownikom?

Wsparcie w sporze z pracodawcą oferujemy także pracownikom. Pomagamy nie tylko osiągnąć porozumienie, ale także reprezentujemy Wasze interesy przed sądami i organami administracji. Zajmujemy się tworzeniem niezbędnych pism, a także prowadzeniem negocjacji. Zgłaszając się do nas możesz więc liczyć na profesjonalną i kompleksową usługę.

Zobacz również ofertę dotyczącą windykacji.

Pracownikom oferujemy:

 1. Doradztwo – pomagamy podjąć decyzje co dalszych kroków względem pracodawcy, w szczególności dotyczące wniesienia sprawy do sądu.
 2. Przygotowanie pism – sporządzamy pisma skierowane bezpośrednio do pracodawcy, a także pisma procesowe (pozwy, odwołania).
 3. Opracowanie porozumień – przygotowujemy porozumienia, które mogą zostać zawarte z pracodawcą (rozwiązanie umowy o pracę, zmiana warunków pracy).
 4. Negocjacje z pracodawcą – pomagamy wypracować jak najbardziej korzystne uzgodnienia dla pracownika.
 5. Reprezentację przed sądami i organami administracji – reprezentujemy interesy pracowników w sporach z pracodawcami.

Jeśli potrzebują Państwo fachowej pomocy, zapraszamy do kontaktu z Kancelarią.

Profesjonalizm i doświadczenie

Pozostałe obszary praktyki

Kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne dla podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych, zarówno w formie jednorazowych zleceń, jak i stałej obsługi prawnej.

01. Wiedza
i doświadczenie

Mimo wielu lat doświadczeń, pomimo udokumentowanych sukcesami umiejętności, stale dążymy do rozwoju. Każdego dnia rozwijamy naszą wiedzę, szukamy inspiracji. Wszystko po to, by zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość współpracy.

02. Filozofia
i wartości

Centrum naszych zainteresowań jest Klient i jego potrzeby. Nasza praca, to przekazywanie i wprowadzenie w życie dobrych praktyk. Stosujemy najwyższe reguły poufności.

03. Uczciwość
i niezawodność

Nasze kompetencje, profesjonalizm i doświadczenie pozwalają nam świadczyć usługi najwyższej jakości. Każdą sprawę traktujemy w sposób indywidualny. Jesteśmy terminowi. Zawsze dotrzymujemy słowa. Dbamy o zachowanie najwyższych standardów.

04. Innowacyjne
rozwiązania

Poznając problematykę poszczególnych spraw znajdujemy inspirację do poszukiwania nowych wyzwań zawodowych. Nasza praca, to przekazywanie dobrych praktyk oraz ciągły, efektywny rozwój.

Innowacyjne rozwiązania, indywidualne traktowanie

Poznaj nas

Kancelaria zapewnia pełny zakres profesjonalnej obsługi prawnej. Misją Kancelarii jest świadczenie usług najwyższej jakości, indywidualnie dostosowanych do potrzeb Klienta.

Jesteśmy grupą ekspertów specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa. W trosce o najwyższą jakość usług zebraliśmy wszechstronny zespół.

Doradzamy, pomagamy, negocjujemy, piszemy umowy, konsultujemy, opiniujemy, składamy pisma, kierujemy pozwy, reprezentujemy przed sądami i urzędami, odzyskujemy pieniądze i dobre imię klienta.

Do tego – podobno – podajemy całkiem dobrą kawę.

PRZEPIS NA UDANĄ WSPÓŁPRACĘ

Podejście do klienta
Wiedza i doświadczenie
Profesjonalizm
Partnerstwo
Znajomość potrzeb
Klienci o nas

Referencje

Zobacz, co mówią o nas nasi Klienci, jesteśmy znani z robienia tego, co mówimy, dążąc do jak najszybszego uzyskania korzystnych wyników dla swoich Klientów.

Profesjonalizm i doświadczenie

Najnowsze wpisy

Jeśli interesujesz się daną dziedziną prawa lub szukasz informacji, która cię interesuje, zapraszamy do śledzenia naszych wpisów

Wczoraj Sąd Najwyższy wydał uchwałę, która pomoże z Twoim kredytem! Jest to dobra informacja dla osób posiadających kredyt frankowy. Aby kred...

Jak wygląda rozprawa? Jak się do niej przygotować? O co może spytać sąd?

Czy warto obawiać się rozprawy sądowej z bankiem? Nie. Nie należy obawiać się takiej rozprawy. Nam (prawnikom, którzy bywają na sali rozpraw n...

Ugoda w sprawach frankowych

Ugoda w sprawach frankowych – czyli co proponują Banki?   Co raz lepsza świadomość prawna Kredytobiorców. Korzystne rozstrzygnięcia sąd...