Innowacyjne rozwiązania i pełna dyspozycyjność

POZNAJ NAS

Kancelaria zapewnia pełny zakres profesjonalnej obsługi prawnej. Misją Kancelarii jest świadczenie usług doradczych najwyższej jakości indywidualnie dostosowanych do potrzeb każdego Klienta.

Jesteśmy grupą ekspertów specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa.

W trosce o najwyższą jakość usług zebraliśmy wszechstronny zespół składający się z wybitnych specjalistów nieustannie doskonalących swe szerokie kompetencje oraz stale pogłębiających znajomość różnych zagadnień prawa.

W ciągu długotrwałej współpracy z Klientami nauczyliśmy się zaspokajać potrzeby tych nawet najbardziej wymagających.

PRZEPIS NA UDANĄ WSPÓŁPRACĘ

Podejście do klienta
Wiedza i doświadczenie
Profesjonalizm
Partnerstwo
Znajomość potrzeb
Profesjonalizm i doświadczenie

KANCELARIA W LICZBACH

Misją naszego zespołu jest świadczenie usług doradczych na najwyższym poziomie, indywidualnie dostosowanych do potrzeb każdego Klienta. Zapewniamy praktyczne doradztwo prawne oraz pożyteczne rozwiązania.

Lat praktyki
Zadowolonych Klientów
Opracowanych umów
Wdrożenia RODO
Doradztwo na najwyższym poziomie

NASZ ZESPÓŁ

Jesteśmy ekspertami specjalizującymi się w różnych dziedzinach prawa. W trosce o najwyższą jakość usług nieustannie doskonalimy swe szerokie kompetencje oraz stale pogłębiamy znajomość zagadnień prawa.

Marcin Ciesielski

Marcin Ciesielski

Radca Prawny

Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu.

Założyciel kancelarii. Prawnik rozumiejący biznes. Prelegent szkoleń. Autor publikacji. Sprawny negocjator.

Prywatnie miłośnik kuchni i kultury wschodniej. Entuzjasta nowych technologii. Fan kina akcji z udziałem S. Stalone i Bruca Willisa.

Pasjonat sportu w każdym jego wydaniu. Można go spotkać na toruńskich orlikach, niemal równie często co na sali rozpraw (bywa wówczas mniej stonowany i wyważony!).

Paula Kąkolewska-Linkowska

Paula Kąkolewska-Linkowska

Aplikant radcowski

Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu. Absolwentka kierunku prawo na UMK w Toruniu.

Specjalistka od spraw trudnych. Autorka świetnych umów i skutecznych pozwów. Cierpliwy rozmówca, który potrafi tłumaczyć z „prawniczego” na „ludzki”.

Prywatnie miłośniczka dobrego kina, literatury i podróży (z tych ostatnich, ku uciesze pozostałych członków załogi, zawsze przywozi coś dobrego!).

Paulina Żmuda

Paulina Żmuda

Aplikant radcowski

Aplikant radcowski przy OIRP w Toruniu. Absolwentka kierunku prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika, Comparative Law School oraz studiów podyplomowych z zakresu cyberbezpieczeństwa.

Podczas studiów otrzymywała stypendium rektora za wyniki w nauce oraz aktywność naukową, należała do Studenckiego Koła Naukowego Prawa Nowych Technologii, którego została prezesem. Prelegentka seminariów i konferencji naukowych.

W życiu zawodowym i prywatnym lubi wyzwania. Gry logiczne, kick-boxing i zwiedzanie nowych miejsc to tylko niektóre z jej ulubionych form relaksu.

Kevin Schäfer

Kevin Schäfer

Aplikant radcowski

Aplikant radcowski przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Toruniu. Absolwent prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie w zakresie studiów podyplomowych „Akademia Spółek”.

Prelegent na wielu ogólnopolskich konferencjach naukowych. Zainteresowania prawne wiąże z szeroko rozumianym prawem gospodarczym, prawem cywilnym oraz postępowaniem cywilnym.

Prywatnie zapalony fan Juventusu F.C, oraz całego włoskiego Calcio. Miłośnik dalekich podróży oraz kuchni indyjskiej.

4K0A5284

Michał Korytko

 

Student piątego roku kierunku prawa na UMK w Toruniu.
Członek kół naukowych Bitcoin oraz Doktryn Prawnych.

Swoje zainteresownaia w dziedzinach prawa wiąże głównie z Prawem Podatkowym oraz Prawem Gospodarczym.

Zwolennik komputerowego rozwoju technologicznego, z tego względu tematem pracy magisterskiej planuje połączyć ulubione dziedziny prawa z nowinkami technologicznymi, pisząc o stale zyskującym na popularności temacie opodatkowania kryptowalut w Polsce.

Poza prawem swój czas spędza przy muzyce, sam tworzy, słucha i miksuje. Dodatkowo kolekcjonuje sprzęt audio z dawnych lat.

Kornelia Cypryś

Kornelia Cypryś

 

Studentka piątego roku prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Do kręgu jej zainteresowań należy głównie prawo upadłościowe, dlatego też swoją pracę pracę magisterską pisze pt. „status syndyka w postępowaniu upadłościowym” pod kierunkiem dr hab. Agnieszki Laskowskiej-Hulisz.

Prywatnie: miłośniczka zwierząt, wolontariuszka Toruńskiego Towarzystwa Ochrony Praw Zwierząt i właścicielka dwóch niesfornych kundelków.

Mianuje się największą fanką Roberta Makłowicza oraz wytwórni Dreamworks. Dobre jedzenie i kino w towarzystwie czworonożnych przyjaciół to według niej przepis na idealnie spędzony wieczór.

PROFESJONALNE WSPARCIE
NA KAŻDYM ETAPIE DZIAŁANIA

Oferujemy profesjonalne wsparcie we wszystkich aspektach prowadzonej (lub dopiero zamierzonej) przez Państwa działalności.

Doświadczenie i wiedzę

Niezbędna wiedzę i doświadczenie w obsłudze prawnej oraz windykacji nabyliśmy dzięki świadczeniu usług na rzecz firm z wielu branż.

Terminowość i rzetelność

Zdolność podejmowania decyzji, natychmiastowe reagowanie, rzetelność oraz fachowość są dla nas priorytetem.

Mobilność
i nowoczesność

Łączymy jakość i nowoczesność. Oferujemy indywidualne godziny spotkań, dojazd do Klienta oraz e-porady.

Partnerstwo
i współpraca

Klientów traktujemy w sposób partnerski. Zależy nam na budowaniu trwałych relacji.

Zaufali nam

NASI KLIENCI

Wyróżniamy się zaangażowaniem, indywidualnym podejściem. Z tego powodu grono naszych zadowolonych Klientów stale się powiększa. Współpracujemy zarówno z małymi jak i dużymi firmami. Jesteśmy otwarci także na Klientów indywidualnych.