Windykacja należności w Toruniu – odzyskamy Twoje długi
Skuteczna windykacja należności
Kancelaria Ciesielski i Partnerzy posiada bogate doświadczenie w zakresie windykacji należności.
Pomagamy przedsiębiorcom odzyskać pieniądze. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno czasami wyegzekwować od kogoś spłatę zobowiązania wynikającego z zawartej umowy. Wiemy jednak, jakie podjąć kroki, aby wierzyciel mógł otrzymać należne pieniądze. Windykacja długów na własną rękę może trwać bardzo długo i nie przynieść oczekiwanych efektów.

Windykacja długów w Toruniu - pomagamy w odzyskiwaniu należności

Prowadząc uczciwy biznes możesz nie zdawać sobie sprawy, że na rynku występuje wielu nielojalnych kontrahentów, którzy wyspecjalizowali się w niespłacaniu swoich długów.

My jednak potrafimy ich rozpoznać i wiemy, jak sobie z nimi radzić. Dobierzemy właściwe kroki, by skłonić dłużnika do spłaty.

Jeśli to nie wystarczy, nasi prawnicy pomogą Ci we wszystkim i będą reprezentować Cię przed sądem. Dzięki nam zyskasz spokój i pewność, że podjęte kroki przybliżą Cię odzyskania należności.

Sprawdź także prawo najmu.

Odzyskiwanie długów - windykacja należności zgodna z prawem

W ramach współpracy, oferujemy obsługę wierzytelności na wszystkich etapach sprawy:

1) etap przedsądowy: sporządzanie wezwań do zapłaty i monitów, które kierujemy wszystkimi dostępnymi kanałami; prowadzenie negocjacji z dłużnikami;

2) etap sądowy: sporządzenie pozwu i wszelkich niezbędnych pism procesowych; profesjonalna reprezentacja Klienta przed sądem, obejmująca aktywny i merytoryczny udział w rozprawach;

3) etap egzekucyjny: skierowanie sprawy do egzekucji wraz ze sprawowaniem nadzoru nad jej przebiegiem, tj. dobór właściwych organów egzekucyjnych, podejmowanie aktywnych działań zmierzających do zaspokojenia Państwa roszczeń.

Na każdym etapie jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie dostępu do aktualnych danych na temat prowadzonych postępowań.

Naszym priorytetem jest stały kontakt z Klientem – w tym celu dostarczamy Państwu raporty, które zawierają najświeższe informacje o dotychczas podjętych oraz planowanych czynnościach.
Prawo pracy
Prawo pracy
Prawo spółek
Umowy i regulaminy
Prawo spadkowe
Ochrona RODO
PRAWNICY, KTÓRZY ROZUMIEJĄ BIZNES
Zostaw nam swój adres e-mail lub telefon a skontaktujemy się z Tobą.

    PRAWNICY, KTÓRZY ROZUMIEJA BIZNES
    ul. Gdańska 4A, lok. 4B, 87-100 Toruń
    poniedziałek - piątek: 9-16
    +48 739 199 006kancelaria@kancelaria-ciesielski.plUmów się na spotkanieZADZWOŃ
    linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram